Archiv novinek

 

 Archiv NOVINKY

11. ledna 2021

Dnes mám pro vás jeden díl seriálu The Wolf [17] a jeden díl Guardiana [18]

10. ledna 2021

dnes mám pro vás přeloženy dvě kapitoly novely Scumbag system 

9. ledna 2021

Dnes mám pro vás české titulky k seriálu Scumbag system

 

7. ledna 2021

Mám pro vás překvapení ve formě nového překladu. Oč se jedná. V brzké době vám sem dám celý překlad donhuy Scumbag system. A protože mě velmi zajímá i její napsaná předloha, rozhodla jsem se ji také přeložit. Takže tu dnes máte první kapitolu.

29. prosince 2020

Dnes mám pro vás 3 díly cz titulků  k seriálu The Wolf. Omlouvám se za malou chybičku. Jak jsem v zápalu boje překládala, nevšimla jsme si, že překládám blbě přeložený titulek anglický, kde překladatel uvádí sokola Ji Chonga jako Zlatého orla. A tak to přeložila. Dodatečně opravím, protože mi to hodně vadí. Pták ve filmu není orel ale sokol. Tak přeji krásnou podívanou.

27. prosince 2020

Dnes jsem pro vás připravila 17. díl českých titulků k seriálu Guardian.

Také jsem zpracovala a přeložila dalších 10 dílů mangy MDZS.

23. prosince 2020

Dnes v den před Štědrým dnem Vám chci všem popřát krásné a šťastné vánoční svátky. Pohodu, klid a mír a úžasné chvíle se svými blízkými. Hodně lásky a porozumění.

Asi se budete divit, proč jsem na vánoční přání vybrala to, co na něm je. Je to proto, že ti dva a vlk vyjadřují to, co bych chtěla i od lidí.

Přátelství, lásku, věrnost, porozumění druhého.

A tak přeji hodně dárečků a sváteční pohody pod stromečkem v kruhu přátel a rodiny.

Ode mě tu máte další díl titulků k seriálu The wolf. 

Chtěla jsem vám dát ještě i Guardiana, ale už jsem to nestihla. takže se těšte na další překlady po svátcích a v novém roce 2021.

Vaše Kiriu.

18. prosince 2020

Tak ještě vám přidám dneska jeden nový díl The wolf.

Dnes mám pro vás dva díly Birth of the Drama king.

Pokud to bude dobře pokračovat tak by o víkendu mohly být ještě titulky jednoho dílu Guardiana a 2 dílů Wolfa. Ale zatím to na 100% neslibuji.

 

Tak jsme to nevydržela a musela přeložit dnes ještě jeden díl The Wolfa. Nemohla jsem se dočkat, až se v seriálu objeví Xiao Zhan. Tak jej máte také tady. The wolf 

12. prosince 2020

Dnes mám pro vás připraveny 2 díly – 9. a 10. – českých titulků k The wolf . Děj se nám rozjíždí, přibývá postav, takže pomalu zpracovávám jejich přehled, který vám sem, pro lepší orientaci, co nejdříve dám. Při překladu mě začala hned od začátku, co se objevila, iritovat princezna Bao Na. Uvidím, jak se bude líbit vám. Ihned jsem také začala překládat další díl k seriálu Birth of The Drama king, takže by mohl být zítra. Také jsem dostala od Sory další díl Guardiana, tak se jej také pokusím co nejdříve udělat. Přeji pěknou zábavu u seriálu a krásnou sobotu všem.

 

10. prosince 2020

Tak tu mám 8.díl titulků k seriálu The wolf. Trochu mi vánoce zpomalili překládání. Omlouvám se, že přednostně překládám Vlka. Ale je to velmi napínavé a já jsem zvědavá, jak to bude pokračovat dál. Také se těším na  11. díl, kdy se poprvé v seriálu objeví postava Ji Chong, kterého hraje Xiao Zhan. Jak bude víc času, dám se i do dalších překladů. Nebojte se, nekončím s nimi. Také se nám objevují zprávy, že bude brzy Douluo Dalu. Takže další věc na překládání.  Ještě mám připomínku, kdyby měl ještě někdo zájem o kalendář na rok 2021, tak mi napište, ale říkám , že by přišel už až v novém roku.

5. prosince 2020

Dnes mám pro vás dva přeložené díly The wolf. (6 a 7.)

1. prosince 2020

Dnes mám pro vás 5. díl titulků k The wolf.

29. listopadu 2020

Dnes mám pro vás 4. díl cz titulků k seriálu The wolf. Přeji napínavou podívanou.

24. listopadu 2020

Dnes pro vás mám 3. díl The wolf.

Kalendář 2021

Dále bych vám chtěla nabídnout slibovaný kalendář na rok 2021. Je hotov. Můžete si ho objednat bližší informace v soukromé zprávě. napište mi přes FB nebo mail, nebo tady v chatu. Data jsou v kolonce Kontakt. Pokud si jej objednáte do 10.12. tak vám jej pošlu v tomto roce. Jinak až po svátcích v novém roce. 

 

23. listopadu 2020

Děj The wolf se nám pěkně rozehrává je to napínavé a plné zvratů. Tak a mám tu tedy přeložený 2. díl krásné pondělí, začátek týdne všem.

21. listopadu 2020

Tak a máme to tady skoro rok jsme čekali a doufali v uvedení seriálu Wolf. A ta chvíle je tady. Nečekaně a rychle se objevil před našima očima. A protože ten kdo překládá anglické titulky byl také velmi rychlý, mohu vám dnes dát české titulky k prvnímu dílu. Najdete vše o seriálu a titulcích na stránce The wolfDále jsem vám na dnešek ještě připravila další díl titulků k The Birth of the Drama King. Přeji pěknou podívanou. Budu se dál věnovat překladům těchto dvou seriálů a Velké královské hrobce.

17. listopadu 2020

Dnes vás chci seznámit s mou týdenní prací. K radosti příznivců seriálu Magic Star jsem se vrátila k jejímu překladu. Rozhodla jsme se tento seriál dopřekládat. A protože jsem jej překládala už před dvěma roky a došla trochu ke zlepšení, všech 19 již přeložených dílů jsem opravila, doplnila a doufám, že jsou titulky určitě lepší, než ty dřívější. Dnes vám tedy předkládám 19 dílů dříve přeložených a jeden nový. Najdete je tady Magic Star v souboru rar od 1 do 20. dílu. Další budu již překládat a postupně dávat na tuto stránku. Dále pak pokračuji v překladu seriálu The Birth of The Drama king, Velké královské hrobce a čekám na překlady od Sori na Guardiana. Připravuji i další seriály, jako je například And The winner love, druhá série Novoland The Castle in the Sky a 3D seriálu Scumbag system , Sou land…  A také stále čekám, zda už konečně nevyjde Wolf nebo Douluo Dalu. Současně po chvilkách překládám novelu Mo Dao Zu Shi a také stejnojmennou mangu. Vše dám na web, až to bude komplet přeložené. Tak přeji pěknou podívanou. Magic star je sice starší seriál, ale věřím, že má stále, co nabídnout.

7. listopadu 2020

Slíbila jsme vám překvapení. A tak držím slovo. Chci si oddechnout od dlouhých seriálů a tak jsem si vybrala jeden kratší a nenáročný. Je to komedie a určitě se u něj budete dobře bavit. Jmenuje se anglicky The Birth Drama King a je natočený podle novely „The Wrong Way to a Demon Sect Leader“ Titulky máte jak na ulozto tak na dropboxu. Pokud by byl nějaký problém a měli jste jinou verzi a neseděla tak napište, dá se to upravit. Tak přeji pěknou a hodně zábavnou podívanou se dvěma bratry, kteří se sobě ztratili a znovu se hledají.

1. listopadu 2020

A máme tu konec. Dopřekládala jsem první řadu seriálu Novoland: The Castle in The Sky. Máte tu poslední 3 díly seriálu.  Nezapomeňte si stáhnout i druhou verzi ukončení. Obě jsou zajímavé a zajímalo by mě, který konec se vám bude líbit víc. Tak přeji dobrou zábavu. Chvíli si od Novolandu odpočninu. Ale jen opravdu chvilku a dám se do druhé řady, která se má věnovat dětem Feng Tianyi a Yu Fu ling.

 

V této době největší rána pro fanoušky – zánik mnohaleté databáze všech možných filmů, seriálů a anime atd. Akihabary.

Překladatelka DoramaQueen vytvořila seznam překladatelů, ať už aktivních i neaktivních, a dala vám jej k dispozici. Takže jej také umístím  na svém webu.

Seznam překladatelů

Současně se omlouvám za přestávku v překládání, sice na překladech po chvilkách pracuji, ale neměla jsem čas, je dokončit a předložit sem. Doufám, že už budu mít v tomto týdnu čas. Možná budu muset sáhnout také k možnosti povinné registrace na mém webu, zatím jsme to nevyžadovala, ale…

28. červen 2020

Včera uplynul rok od prvního vysílání 1.dílu The untamed.

Blahopřeji společnosti k tak úžasnému seriálu, a že je o něj a jeho herce stále velký zájem.

Našla jsem na netu krásný filmeček natočený k The untamed. A protože se mi líbí, tak jsme k tomu přeložila a doplnila text. Snad se bude líbit i vám.

Wen Ning

Rozhodla jsem se upravit hlavní první stránku webu. Už byla hodně nepřehledná a dlouhá, a protože neumím sama nastavit, aby mi stránky dělali listy, tak jsem vymyslela jiné řešení. Vytvořila jsem stránku Archiv novinek. Tam budu přesouvat starší novinky. Pokud budete mít zájem co a jak se na stránkách dělo, bude to vše tam. Sem na první stránku budu dávat už jen opravdu tu nejžhavější novinku. Současně sem dám přehled všeho, co jsem přeložila nebo překládám, abyste měli na první pohled o všem přehled. Současně mi k mým přáním o budoucí překlady můžete i psát, co byste třeba chtěli přeložit. Jaké máte na titulky a seriály názory. Napsat třeba do komentáře i jak se vám líbili atd. Jsem ráda, že pomáhám seriálům získávat nové příznivce, protože já osobně mám čínské seriály moc ráda.

28. října 2020

Dnes je státní svátek, jsme zavřeni většinou doma, kvůli covidu a tak vám předkládám nové dva díly titulků (24 a25) k seriálu Novoland: Hrad na obloze.

23. října 2020

Dnes mám pro vás dva díly titulků k seriálu Novoland: Hrad na obloze.

Blížíme se pomalu k závěru. Ale již připravuji pokračování – druhou sezónu.

Také připravuji další nový seriál, nechte se překvapit.

15. října 2020

Konečně jsme to zvládla. Sora a já mááme dnes pro vás dva díly titulků ke Guardianovi. Tak přeji dobrou zábavu u příběhu dvou kamarádů.

8. října 2020

Tak konečně jsem to dokázala dokončit. Omlouvám se za zdržení, ale opravdu nebylo mnoho času. Takže tu máte celou další sérii II. Velké Královské hrobky . Nyní hodně pracuji na přípravě kalendáře na příští rok. Jak budu mít hotovo a propočítáno okamžitě vám to tady oznámím, abyste se mohli rozhodnout, zda budete o kalendář na rok 2021 stát. Také začínám pracovat na titulcích Guardiana a na dokončení I. série Novolandu. Přeji dobrou zábavu u II. série s naší vynikající čtyřkou hrdinů.

3. září 2020

Se Sorou děkujeme všem, kteří nás podpořili a napsali nám. Určitě budeme v překladu Guardiana pokračovat.

Dnes mám pro vás ale titulky k jinému seriálu a to 18. – 21. díl Novolandu. Pomalu se blížíme k závěru, už jen 7 dílů. Budu se je snažit přeložit co nejdříve a hned na to začnu s překladem druhé série. Tak přeji krásný víkend a dobrou zábavu u seriálu.

30. srpna 2020

Dnes nemám pro vás ještě titulky ale chci vám napsat jedno.

Mám tu dnes jednu takovou věc. Víte, že Sora překládá Guardiana a já jí ho pomáhám zprovoznit. Na discordu mě nyní upozornili, proč překládáme něco, co už je na titulky.com přeloženo. Byla jsem překvapena a hned to také napsala Soře. Titulky tam opravdu jsou. Tak co teď. Stáhli jsme si pro informaci první díl. Když jsme s Guardianem začínali, titulky nikde nebyly. První díl máme na mém webu uvedený dne.15.3.2020. Ty druhé titulky ten překladatel začal překládat až 14.6.2020. Při porovnání jsme obě naznali, že naše jsou o 100% lepší a přesnější. Tak jsme se dohodli. Prostě dáme do toho další úsilí a práci a titulky dokončíme. My jsme nic neudělali. Bude na vás, zda si počkáte na naše titulky, nebo se budete dívat s těmi druhými. To nijak nemůžeme ovlivnit, jedině kvalitou titulků. Se Sorou jsme zajedno. Vždy dokončíme práci, kterou začneme. Titulky překládáme z anglického textu, a lze poznat, že jsou opravdu jiné, nic nekopírujeme. O titulcích na té stránce, pokud by nás na to neupozornili, jsme ani nevěděli. Holt pracujeme pomaleji, ale kvalitněji. Když tak nám sem napište, co si o tom myslíte.

28. srpna 2020

Dnes vám přináším jen jediný díl a to 14. Guardian. Víc zatím nemám. Ale aby toho nebylo tak málo,

přeložila jsem vám i písničky ke Guardianovi. Titulky pasují na verze písniček na YT, které jsem dala na stránku seriálu.

25. srpna 2020

Tak jsem to zvládla a mám pro vás poslední dva díly titulků k seriálu Ashes of love. Přidala jsem ještě titulky i k písničce z Ashes.

Doufám, že se vám Ashes of love líbil. Snad se dočkáme druhé sezony.

Něco končí a něco začíná. Dopřekládám ještě Novoland a pak se vrhnu na další seriály.

22. srpna 2020

Dalo mi to hodně práce, ale mohu vám sem dnes nahrát dalších 5 dílů nových cz titulků k seriálu Ashes of love. Myslela jsem, že vám dám už všechny, ale nestihla to. Když bude dobrá konstelace hvězd možná to zvládnu ještě do zítřka. Ať dlouho nečekáte na konec seriálu. Je to velmi napínavé. Tak přeji dobrou zábavu. A snad vám sem dám zítra ještě poslední dva díly.

 

15. srpna 2020

Dnes vám předkládám 3 díly titulků k Ashes of love. Měla jsem v plánu jich dát víc, ale nestihla jsem, jen ty 3. Takže přeji pěknou podívanou.

7. srpna 2020

Dnes pro vás mám nové titulky k 5. dílům Novoland The Castle in the Sky.

Přeji pěknou podívanou.

30. července 2020

Pro ty, co čekají na další díl Novolandu mám titulky k filmu Novoland The Castle in The Sky- Time reversal, který vyšel v dubnu 2020 a byl natočen k tomuto seriálu. Děj se odehrává před dějem seriálu. Seznámíme se v něm s pozadím života strýce hlavního hrdiny Feng Tianyu – regentem Feng Renem. Je to celkem zajímavý film a mě se líbil. Tak přeji dobrou podívanou. Další titulků k Novolandu se dočkáte brzy.

28. července 2020

Dnes má své 32 narozeniny herec  Luo Yun Xi představitel  Run Yu – Boha noci v seriálu Ashes of love.

Nejenže je výborný herec, ale on je i výborný zpěvák a tanečník.

Ráda bych mu tedy i popřála, i když vím, že si to tady určitě nepřečte 🙂

A tak to oslavím tím, že vám sem dnes dávám titulky ke třem dalším dílů, Ashes of love. Přeji pěknou podívanou.

 

26. července 2020

Asi vás dnes překvapím, ale chtěla jsem si od všeho na chvíli odpočinout, ale nevydržela jsem to. Našla jsem složku s připraveným překladem, který jsem si už dávno připravila. není to hraná dorama. Našla jsem to náhodou už kdysi dávno a chtěla to přeložit, protože se mi počítačem dělané filmy moc líbí. A zamilovala si to. Děj je celkem pěkný. Hlavní postavy úžasné. Tak snad se bude líbit i vám. Pro informaci. nyní jsem přeložila první sezónu s 20 díly. Následovat budou ještě 3 sezóny. ty budu překládat také. Ale ne okamžitě. Zase se od příštího týdne vrhnu na překlady hraných doram. Pokud by se vám počítačem dělané filmy také líbili, napište mi, mám jich v zásobě více. jsou všechny úžasné.

Takže vás zvu k sledování příběhu dvou mladých mistrů z frakce Plenitelé hrobek. Určitě s nimi zažijete dobrou zábavu.

Velká Královská hrobka – Dovednost jednorožce

20. července 2020

Dnes mám pro vás jeden díl titulků pro Ashes of love. Dřív jsem to nestihla. Ale pracuji i na dalším dílu a jednom dílu Novolandu. Plánuji další titulky dát o víkendu.

17. července 2020

Celý týden jsem pracovala na dílech, které mi poslala Sora a mám dnes hotovo. Takže vám se Sorou předkádám cz titulky k 5 dílům [9-13] Guardiana. Také jsem přidala k této doramě galerii s pár snímky z filmu.

Současně pracuji dnes a zítra na titulcích k Ashes of love a k Novolandu… Pokud to stihnu, tak bych vám je sem chtěla dát v neděli k večeru. Vše záleží na tom, zda budu mít dostatek času.

Přeji vám pěknou podívanou a také krásný víkend.

12. července 2020

Dnes vám přináším titulky k seriálům Ashes of love [46.díl] a Novoland The castle in the Sky [11. a 12. díl]

Pokud se mi zadaří, chtěla bych sem dnes večer ještě dát i alespoň jeden díl Guardiana.

Současně bych chtěla zprovoznit Discord a dávat vám i zprávy na Discordu, protože už nemohu informovat větší část fanoušků čínských doram na Akihabaře. jak se mi vše podaří dám sem potom odkaz.

 

21. červen 2020

Dnes vám přináším víc dílů Ashes of love. České titulky k dílům 41-45.

Minulý týden jsme nestihla nic moc přeložit, a tak to teď vynahrazuji.

Také jsem dala nové obrázky k Ashes of love – nová loga i screenshoty.

Dopřekládám Ashes a pak se už pořádně vrhnu i na Novoland, Guardiana a Magic star.

Přeji všem pěknou podívanou. Vzrušující zážitek u sledování dílů a také krásnou neděli.

07. červen 2020

Krásnou neděli. Jak jsem slíbila přináším dnes dva díly titulků k Ashes of love.

Novoland a Guardiana jsem nestihla dodělat, takže budou asi v půlce týdne. Chybí mi už jen kousek k dodělání. Přeji pěknou zábavu.

Tak jsme to stihla do konce neděle. Mám tu pro vás další díl – titulky k 38. dílu Ashes of love. přeji pěknou podívanou.

24. května 2020

Dnes vám přináším troje titulky. První jeden díl k 37. dílu Ashes of love.

A dva díly 7. a 8. k seriálu Guardian.

9. května 2020

Dnes, sice později, ale slíbila jsem to, vám sem dávám troje titulky 34, 35, a 36. díl k Ashes of love.

Přeji krásnou podívanou a dobrou zábavu. Nyní budu zase pracovat na dílech Guardiana.

26. dubna 2020

Pěknou neděli všem příznivcům čínských seriálů. Dnes mám pro vás dva díly Ashes of love. Třetí mám ještě rozdělaný, ale už jsem jej nestihla dodělat. Taktéž Guardiana mám další díl skoro hotový. Ale přijel mi vnouček, takže další titulky budou až odjede asi tak ke konci příštího týdne. Takže jsem ráda, že vám sem mohu dát alespoň tyto. Děj se nám začíná rozbíhat. Hodně věcí se nám asi změní. Začíná to být napínavé. Tak přeji skvělou zábavu.

19. dubna 2020

Dnes vám přináším jen titulky k 6. dílu Guardiana.

Neměla jsem tento týden mnoho času k překladům. Snad to bude už zase lepší.

13. dubna 2020

Dnes mám pro vás titulky ke dvěma dílům Ashes of love (30 a 31). Přeji pěknou podívanou.

Pokud se mi to podaří, tak večer dodám ještě titulky ke Guardianovi.

 

10. dubna 2020

Tak tu mám pro vás dnes  dva poslední díly titulků k seriálu Ice fantasy: Destiny.  Seriál tímto končí.

Asi další pokračování ani neplánují. No co o tom říct. Asi raději nic. Mě osobně se druhá řada krásného fantasy seriálu Ice Fantasy nelíbila. Hodnocení nechám na vás.

Jak už jste si asi všimli, podařilo se mi zprovoznit chat. Doufám, že se v něm budeme hodně o seriálech, hercích atd. bavit. Čekám od Vás připomínky (třeba k chybám, abych je mohla opravit)  vaše přání atd. Současně vám dnes přeji i krásné prožití (v rámci karantény) svátků jara .

Nyní se dám více do překladu Ashes of love a Novolandu a vrátím se i k Magic star.

5. dubna 2020

Dnes vám toho přináším víc. Nové titulky k seriálům Ice Fantasy Destiny (14) a Guardian (5).

Dále jsem kompletně opravila titulky od 1 po 50 díl seriálu The untamed. Jsou opravené chyby, některé věty atd. Jsou i lépe přečasovány. Proto jsem vymazala všechny staré jednotlivé soubory a nahradila je archivovanou složkou s 50 díly. Máte na výběr z archivů zip a rar. Každý si můžete vybrat způsob rozbalení. Dále máte na výběr možnosti stáhnout opravené titulky k celému seriálu z ulozto nebo z dropboxu.

Přeji krásnou slunečnou neděli a pěkné zážitky u čínských seriálů.

Také všem přeji hodně zdraví a dobrou náladu v současné situaci.

 

28. březen 2020

Dnes mám pro vás v rámci možností překlad Sory Zarigani – Guardian 4. a 5. díl. Kvůli šití roušek mám nyní méně času, tak to jde pomalu. Opravím a zpracuji pokud to půjde ještě 5 a 6 . Také chci pokračovat ve svém překladu Ashes of love a Ice fantasy Destiny. Mějte nyní se mnou strpení. Podle mne jsou nyní šití roušek pro potřebné přednostní. Tak přeji krásný víkend v rámci možností a hlavně buďte veselí a zdraví.

26. březen 2020

Dnes mám pro vás překvapení. Nedalo mi to a musela jsem to přeložit. Dnes vyšel do světa poslední film k sérii The untamed – Fatal journey. Takže jsem čekala a našla jak film tak anglické titulky. Celé odpoledne překládala a večer časovala a opravovala a mám hotovo. Film se mi velice líbí, je zase podle mne 100%. Tak přeji pěknou podívanou.

 

18. ledna 2020

Dnes mám pro vás jedno překvapení. Doufám, že se vám bude líbit.

Protože jste mě o to už několikrát někteří žádali, tak jsme se do toho dala a přeložila druhou sérii anime Mo Dao Zu Shi

Ty které jsem titulky k anime nepotěšila, nezoufejte.

Zítra sem dám dokončené titulky k seriálům Ice fantasy Destiny a Novoland The Castle in The Sky. A pokud to stihnu tak i k Ashes of love.

Jinak mám celkem problém, Blueboard přestal od nového roku fungovat a já nedokážu na web dát další nějaký vhodný chat. Takže zatím využívejte ke komunikaci buď komentáře nebo mail, nebo se se mnou můžete spojit i na FB (vše je uveřejněno v kontaktech)

 

29. březen 2020

Jdu vás dnes potěšit. Ti co byli spokojení s Fatal journey nebo s Guardianem, doufám dnes nepohrdnou ani s titulky k 29. dílu Ashes of love. Timto se opět vracím k překládání Ashes… Krásný zbytek neděle.

22. březen 2020

Zdravím všechny návštěvníky mého webu. Dnes vám sem dávám první titulky k seriálu Guardian. Chtěla bych vám tedy upřesnit proč právě Guardian. Slíbila jsem, že nejdříve dopřekládám stávající rozdělané seriály. Ale toto je jiná situace. Chtěla bych vám tímto představit svou novou kamarádku Soru Zarigani a doufám, že i druhou stálou překladatelku. Rozhodla se přeložit Guardiana, ale je nováček, takže jí s překladem pomohu v tom,  udělám korekturu a zpracuji titulky do souboru. A dám vám je sem na web ke stáhnutí. Pokud se nám tímto způsobem podaří přeložit celého Guardiana a Sora Zarigani bude mít i chuť na další překlady, myslím si , že to bude výhodné pro všechny. Současně se vám omlouvám, že jsem dnes nedala nové své překlady, ale koronavirus mi změnil plány a já místo překládání už 4. den šiji roušky. Ale doufám, že rozdělané díly Ice fantasy Destiny a Ashes of love vám sem v brzké době dám. Tak snad se vám bude Guardian líbit. Pěknou podívanou.

 

15. březen 2020

Dnes mám pro vás dvě novinky. První – titulky k 13. dílu Ice fantasy Destiny. Pomalu, velmi pomalu se blížím k závěrečnému dílu. Za to se i omlouvám. Jde mi to pomalu.

Druhá novinka potěší zájemce o seriál Guardian. Sama jsme jej neměla vůbec v plánu zatím překládat, mám priority jinde. Ale napsala mi Sora Zarigani a domluvili jsme se na spolupráci. Ona bude seriál překládat. Já udělám korekturu a převedu přeložený text do titulků. Máme nyní hotovy 4 díly. Takže pokud půjde vše dobře, tak bych vám prvních 5 dílů dala k dispozici příští víkend.

Samozřejmě, že na svých překladech budu dále pracovat. Přednostně dokončím Ice Fantasy Destiny.  A pak se vrátím k Ashes of love a Novolandu.

3. března 2020

Tak konečně mám hotový další díl titulků k Ice Fantasy 12. Trvalo mi to déle, nějak chyběl čas na překlady. Ale už to snad bude zase dobré a dám se do dalších překladů. V první řadě asi dopřekládám Ice fantasy. Také pracuji na opravách starých titulků. Dokončuji The untamed a chtěla bych opravit i titulky, které jsem překládala jako první. S odstupem času tam vidím některé chyby, které bych už teď neudělala. Mějte se mnou trpělivost. Budu se snažit dávat teď těch titulků zase víc.

16. února 2020

Tak konečně vám sem dávám další díl titulků k Ice fantasy destiny. Moc se omlouvám, ale na překládání teď nebyl příhodný čas. Snad se to zlepší. 12. díl mám přeložený z poloviny, takže doufám, že bude brzy. také kontroluji ještě stále pomalu ale blížím se k závěru titulky k The untamed. Opravené pak dám v jedné složce na stažení. Dopřekládám destiny a vrhnu se pak na Ashes… a Novoland… a také bych se chtěla vrátit k překladu Magic star.

21. ledna 2020

O víkendu jsem to nestihla tak to konečně dávám dnes – 9. a 10. díl titulků k Ice fantasy Destiny.

12. ledna 2020

Dnes jsem pro vás připravila titulky k 8. dílu Ice fantasy Destiny. Pracuji na dalším dílu Ashes of love a Destiny.

5. ledna 2020

Dnes mám pro vás na nedělní večer zase novinku. Dlouho jsem se na to chystala, ale nebyly anglické titulky a z vietamštiny překládat neumím. A konečně jsou. Takže jsem dva dny pracovala a mám tu pro vás české titulky k úžasnému filmu Jade Dynasty. Doufám, že se vám bude film líbit. Doporučuji těm, kteří znají The Legend of Chusen (Noble aspirations) aby nesrovnávali film se seriálem, nejde to. Posuzujte každé zvlášť. Ale mohu říci, že velmi oceňuji herecké výkony všech herců a také například nafilmované bitvy a souboje. Tak přeji dobrou zábavu u filmu.

4. ledna 2020

Dnes se vracím opět k překladům seriálů Ashes of love a Ice fantasy Destiny.

Mám tu pro vás titulky k 28. dílu. V něm se dovíme něco z života a dětství Ru Nyu. Přeji krásnou podívanou.

 

1. ledna 2020

Nejdříve Vám znovu popřeji vše nejlepší do Nového roku 2020.

Vše co si přejete a také mnoho nových krásných doram.

Něco jsem před svátky slíbila a nestihla splnit. A protože se snažím vždy své sliby plnit tak jej nyní plním jen částečně. Chtěla jsem vám ke svátkům darovat titulky k celému novému seriálu, ale nestihla to. Takže vám nyní sem dávám 10 dílů k seriálu Novoland: The Castle in The Sky. Od tohoto dne začnu opět pokračovat s překladem Ashes of love, Ice Fantasy Destiny a přidám i překlady Magic star a pokračování Novolandu. Doufám, že jsem vás alespoň trochu potěšila. Tak hrr do nového roku s elánem a ke splněným přáním.

14. prosince 2019

Všem nadšencům asijských seriálů se omlouvám, ale nyní nemám skoro žádný volný čas na překládání. Budu se snažit něco do vánoc ještě na web dát, ale nic moc neslibuji. Zatím jsem dala dohromady ten kalendář. Lze si jej stále ještě objednat, i když nevím za jak dlouho jej pošta bude moci dodat.

Dnes jsem si pro odreagování nakreslila alespoň Wen Ninga.

1. prosince 2019

Přeji vám krásnou adventní neděli a připojuji se dárkem.

Přeložila jsem pro vás další (sedmý) díl Ice fantasy Destiny.

Současně jsem vám připravila ( hlavně fanouškům herců z The untamed) možnost si pořídit nástěnný  kalendář na rok 2020 s 12 herci z The untamed nakreslenými tužkou. 

Kalendář bude velikosti A4 a vzhled a cenu ještě dodatečně oznámím. Musím se domluvit s tiskárnou. Psát mi můžete sem do chatu nebo  na mail. Také mne můžete kontaktovat na FB – jméno Zdenka Stroupková

23. listopadu 2019

Omlouvám se, že to trvalo tak dlouho, ale měla jsem nějaké osobní překážky, takže i když jsem to měla přeloženo, nemohla jsem najít chvilku to zkontrolovat a nahrát. Takže tu je další díl titulků k Ashes of love. Doufám, že se bude líbit.

 

14. listopadu 2019

Dnes tu mám pro vás titulky k 26 dílu Ashes of love. Přeji pěknou podívanou.

11. listopadu 2019

O víkendu jsem vám chtěla udělat překvapení a dát vám malý dárek. Ale nepodařilo se mi to dokončit včas. Tak vám jej sem dávám dnes. Podařilo se mi Najít úplně nový film, který vyšel minulý týden. S velkou pomocí kamarádky Terill jsme jej našli, a já jej pak přeložila. Takže tady máte úplně nové české titulky k filmu The living dead – přidavek k seríálu The untamed. Doufám, že vás tím potěším. To byla malá odbočka a od dnešního dne budu opět pokračovat s našimi hrdiny z Ashes of love a Ice fantasy Destiny. Přeji vám krásnou podívanou a těším se na vaše komentáře.

6. listopadu 2019

Mám tu pro vás titulky k 6. dílu Ice fantasy Destiny.  Současně jsem dodala na stránku seriálu pár fotografií hlavních postav. Také jsme připsala další možnost získání seriálu. Přeji pěknou podívanou. (Ps. Začíná to být přece jen trochu zábavné. Ale podle mne opravdu jen trošku.

28.říjen 2019

Dnes mám pro vás další díl Ashes of love. Titulky k 25. dílu. 

Dnes to bylo lehčí na překládání. Sláva.

 

27.říjen 2019

Přináším vám titulky k 24. dílu Ashes of love. Současně se omlouvám, tento díl mě dal hodně zabrat. Myslela jsem. že jej dám už dříve, ale… velmi těžko se mi překládal. Je tam hodně mluvení, a zjistila jsem, že proti třeba Untamed, mluví herci velmi rychle. Takže český překlad, i když se snažím jej zkrátit, aby se dobře četl, tak prostě nešel zkrátit. Ztratil by smysl. Uhodně vět, bude těžší to přečíst v čase titulků. Nejde mi to už opravdu dál zkrátit. Není tam na to nijak čas na prodloužení. To samé se mi děje i u některých titulků Ice fantasy: Destiny. Ale doufám, že i tak se bude díl líbit.

20.říjen 2019

Tak se mi to přece jen podařilo dokončit než bude konec víkendu. Mám tu pro Vás titulky k 23. dílu Ashes of love a k 5. dílu Ice fantasy: Destiny.

Přeji pěknou podívanou.

13.říjen 2019

Tak tu mám pro vás jednu dobrou a jednu špatnou zprávu. Nejdříve tu dobrou. Nahrála jsem pro vás 4 díly titulků k The untamed. A ta špatná. Dnešním 50 dílem seriál končí. Dnes se loučíme se skvělými hrdiny a jejich příběhem. Doufám, že se vám líbil. Vše je ukončeno, i když podle mě je tam stále plno věcí nedovyjasněných. Ale posuďte sami. Mohlo by být třeba další pokračování? Jako jejich fanoušek bych si to určitě přála.  Napište mi do komentářů, jak se vám seriál líbil. A protože mám podklady k přeložení titulků k anime, a je to jen pár dílů, rozhodla jsme se je ještě také přeložit, dokud mám v paměti všechna jména atd.

Večer vám se potom ještě přidám další díl Ice fantasy Destiny. A v dalších dnech se vrhnu s chutí na Ashes of love.

A ještě jedna otázka, měli byste zájem o udělání hrdinů z Untamed na tapety pc?

Tak přeji krásný zbytek neděle a těším se na další vaše komentáře.

 

 

9.října 2019

Jak jsem slíbila, mám tu pro vás nový díl titulků k Ashes of love. 

Přeji pěknou podívanou.

6.října 2019

Dnes vám přináším dva díly titulků k Ice fantasy“ Destiny. Musela jsme si trochu odpočinout od Untamed, a tak dokončila a opravila tyto díly. Snad se budou líbit, i když mě stále ještě toto pokračování skvělé první série nenadchlo. Ale alespoň se už více ukazují i staré postavy a uvidíme, kam nás zavedou. 

2.října 2019

Mám pro vás dnes další 4 díly titulků k The untamed. Nyní jedeme pořádně z kopce.

Blíží se konec a je to velmi napínavé. I je mi líto, že to brzy skončí.

29.září 2019

Tak jak jsem slíbila mám tu další titulky k The untamed. Včera mi přijela návštěva, takže je nahrávám až dnes. Ale zase jsem přidala ještě další dva díly, které jsem zvládla přeložit o sobotní noci. Děj se pomalu chýlí ke konci, je napínavý a pomalu je rozuzluje to co bylo celou dobu skryté. Podle mne je to jeden z nejlepších seriálů poslední doby. Napínavý, zábavný, vzrušující, tajemný…  Myslím, že ho zvládnu dopřekládat do konce týdne. A pak ( omlouvám se fanouškům Xu Fenga, Jin Mi a Ru Nyu) začnu s velkým úsilim překládat Ashes of love a v závěsu Ice fantasy destiny. Nový seriál nezačnu dřív, než tyto dva přeložím. A Pak bych se věnovala Magic star a některému novému, nevím ještě kterému. Tak přeji pěknou podívanou.

26. září 2019

Dnes vám přináším další titulky k dílům The untamed 34-37.
Také jsem začala opravovat od 1. dílu titulky.
Takže budou zvlášť zatím na uložto.
Pokud si je budete chtít stáhnout ( ty opravené a už doufám 100%) odkaz na ulozto je tady.
Je červeně zvýrazněn. Postupně tam budu doplňovat opravené titulky.

21. září 2019

Dnes vám přináším další díly The untamed 29-33. Nemohla jsem včera spát a tak jsem se zakoukala do děje, že jsem to prostě musela přeložit. Jsou to asi zatím nejsmutnější díly nezkrotného, ale bude líp. Tak přeji dobrou zábavu u toho našeho nezkrotného WenYinga.

18. září 2019

Omlouvám se za zpoždění slíbených titulků, ale návštěva dvou malých ďáblíků mne absolutně vyčerpala. Takže jsem si sedla po týdnu k překladům. Přináším vám 4 díly The untamed. Dále opravený první díl Ice fantasy: destiny a díl druhý. Pokud jste si už stahovali filmy, našla jsem konečně na youtube díly bez anglických titulků, takže se to bude lépe číst a já nemusím velmi pracně přidělávat k titulkům pozadí, aby se to alespoň lépe četlo. ( je to verze s nápisem souborů : 《幻城凡世 Ice Fantasy Destiny》EP03——主演:冯绍峰,张雨绮,马天宇).  Ashes of love dnes nebo zítra dopřekládám a také sem potom ihned dám. Tak přeji pěknou podívanou.

7. září 2019

Tak jsem to stihla, mám nahrané titulky k 21. dílu Ashes of love a 23. a 24.díl  The untamed.

Do zhruba dvou dnů by měl být ještě hotový, pokud to zvládnu,  2. díl k Ice fantasy Destiny.

4. září 2019

Dnes mám pro vás titulky k 22. dílu The untemed.  Začíná nám přituhovat.

2. září 2019

Mám tu pro vás nyní hotové titulky jak k Ashes of love tak k The untamed.

Pěknou podívanou přeji. A krásný zážitek.

30.srpna 2019

Dnes Vás možná překvapím, ale mám pro vás titulky k 5 dílům The untamed. 

Nezkrotný se mi překládá úžasně dobře, možná toho tam zase tolik nenamluví. Přeji dobrou zábavu u těchto dílů.

A o víkendu se vrhnu na překlad Ashes of love. Možná ještě s něčím překvapím 🙂

26.srpna 2019

Tak tu mám pro vás slíbený další díl Ashes of love. Přeji pěknou podívanou u 19. dílu.

25.srpna 2019

Dokončila jsem pro vás na nedělní pokoukání ještě další dva díly The untamed. Začíná to tam dost vřít.  Už to asi nebude jen zábava, ale i boje a vraždění.

Večer se dám do překladu Ashes of love. A dokončím další rozpřekládaný díl.

Pěkný zbytek neděle všem.

24. srpna 2019

Mám tu dnes pro vás další dva díly The untamed 12-13

Příznivci Ashes of love nezoufejte. Pracuji už na dalším dílu, a chtěla bych také zvládnout dva. Tak snad se podaří.

 

18. srpna 2019

Tak se mi podařilo přeložit další dvadíly The untamed.

Příznivci Ashes of love nezoufejte. Pracuji už na dalším dílu, a chtěla bych také zvládnout dva. Tak snad se podaří.

14.srpna 2019

Dnes jsem dopřekládala další dva díly seriálu The Untamed.

Současně udělala další obrázky k těm to dílům. Všechny obrázky k seriálu najdete na stránce  a nebo v galerii záběrů ze seriálu.

11.srpna 2019 – neděle

Tak jsem to nakonec zvládla, Přináším vám ke konci víkendu dvoje titulky 18 díl Ashes of love a 7. díl The untamed. Přeji dobrou zábavu.

Přeji všem krásnou sobotu a přináším vám k zábavě díl titulků k Ashes of Love a jeden díl k The untamed.

Současně jsem doplnila i další informace k seriálům a také nějaké nové obrázky. Přeji dobrou zábavu u obou dílů.

Mám tu pro vás tapetu s Wei Wuxianem. Líbil se mi záběr z filmu, tak jsem jej zpracovala v adobephotoshopu.

Mám tu pro vás nový seriál. Přeložila jsem první dva díly a třetí mám skoro hotový. Musela jsem si ujasnit oč jde a jaké jsou vztahy mezi hlavními postavami atd. Doufám, že se vám bude líbit. Mě alespoň připadá, že bude celkem zábavný, i když jak vždy přijdou i krušné a tragické chvíle. Wei Wuxian vypadá jako pěkný rošťáček, který bude asi dost pít krev Lan Zhanovi. Zatím jsem dala titulky na můj dropbox, ale pokud byste to někdo vyžadovali, dám je i na ulozto. Napište mi. Také mi pište, pokud najdete jakoukoli chybu, nesrovnalost, ráda to opravím. tak přeji dobrou zábavu.

 

 

Mám tu pro vás další díl Ashes of love. Titulky k 16- dílu.

 

Tak jsem to stihla do konce neděle, mám tu pro vás  titulky k 14. dílu Ashes of love. 

Titulky jsou udělány na verzi z ulozto ( Ashes of Love – Heavy Sweetness, Ash-like Frost (China, 2018) EP14 1080p).

Verze na youtube se o hodně liší. je to problém a tak jsem se rozhodla pokračovat spíše s verzí z ulozto.

Přece jen odtud asi stahujete více. Pokud by bylo něco v nepořádku, napište mi.

Přeji pěknou zábavu.

Na upozornění Ksindibáda jsem zjistila , že se verze seriálu od 10 dílu liší youtube a ulozto jsou jinak sestříhané.

Takže jsem doplnila nově verzi titulků k 10 dílu o verzi na ulozto. tady jsou

Je skoro konec neděle a já si pospíšila a mám přeložené titulky k 10. dílu Ashes of love.

Tak pěknou podívanou.

Nyní budu pracovat na dalším díle Magic star a pokusim se současně vydat další díl i Lásky z popela.

Začíná to být opravdu napínavé a zábavné.

Jelikož jsem měla v novém roce celkem dost různých starostí a skolila mne i nemoc, moc jsem toho zatím nepřeložila.

Takže jsem se do toho opřela a další díl Ashes of love  přeložila dříve.

Doufám, že se bude líbit tak, jak mě, a že v titulcích nenajdete moc chyb.

Současně jsem vyrobila další tapetu, tentokrát s Jin Mi.

Tak tu mám konečně, i když s trochou zpoždění, další titulky k 8. dílu Ashes of love. 

Přeji u dalšího dílu pěknou zábavu.

Mám tu pro vás konečně nové titulky k dalšímu dílu Ashes of love.  Omlouvám se, že to trvalo opět déle. Přeji pěknou podívanou.

Tak jsem konečně dokončila titulky k 6. dílu Ashes of love. Přeji dobrou zábavu u tohoto dílu.

Konečně se mi podařilo dokončit titulky k dalšímu dílu Magic star . Přeji pěknou podívanou.

Ještě jednou se omlouvám za zdržení s překlady. Ale člověk míní a život mění. Takže konečně tu mám pro vás alespoň další díl Ashes of love – titulky k 5. dílu a s tím i představení další postavy seriálu. Magic star bych měla dokončit do konce týdne. Doufám, že mi do toho nic nepřijde.

Přes svátky jsem se trochu opozdila a zlenošila s překlady.

Tak tu mám dnes konečně pro vás 4. díl titulků seriálu Ashes love. 

 

 

A jsou tu Vánoce.

Přeji všem mým příznivcům jak titulků,

prací pro sims4, nebo jen návštěvníkům stránek,

Štastné a veselé vánoce a do Nového roku 2019 mnoho a mnoho krásného.

Přemýšlela jsem jaké letos vyrobit přání, a myslím si, že hrdinové z Ledové fantasie jsou asi ti nejvhodnější.

A tak tu mám i pro vás dárek. Ochutnávku prvního dílu k Ledové fantasii – Osud. 

Mám tu pro vás třetího důležitého hlavního hrdinu ze seriálu Ashes of love.

Jmenuje se Ru Nyu. Také vám přináší nový díl titulků.

A máme tu konec série Legenda z Chusenu.  Poslední  18. díl titulků. 

Doufám, že se vám celý seriál líbil.

Dovolím si trochu seriál zhodnotit.

Po dokončení titulků k seriálu Ice fantasy, jsem hledala další seriál, který bych překládala. Podle traileru na Youtube jsem našla seriál The legend of Chusen. Po jeho přeložení a zhlédnutí, jsem přesvědčena, že to byla správná volba. Seriál se mi velmi líbil, uchvátil mne nejen příběhem a zpracováním, ale i obsazením herců. První i druhá sezona na sebe příběhově navazují. Je to vlastně taková fantasy pohádka o dobru a zlu. Nenávisti a lásce. Pomstě a odpuštění. Hlavní postava Zhang Xiao Fan /Gui Li je typická kladná postava. O všech postavách se ale nedá říci, že jsou pouze kladné nebo záporné. V seriálu se objevuje myšlenka, že ne vše zlé je zlé a vše spravedlivé je nutně dobré. Takové rozhodování je někdy velmi těžké. Mezi zlými démony nacházíme velmi hodné a milující a naopak i ve spravedlivých sektách se najdou lidé, kteří nejednají čestně a v rámci dobra ubližují. Mě osobně se například velmi líbila postava ze začátku záporného, později tajemného Pána jedů – Quin Wu Yan. Také jsme měla ráda trochu hloupého, ale zábavného Divokého psa – Yugou Dao Ren.

Oblíbila jsem si také človíčka, který byl většinou veselý a staral se o zábavu ostatních, i když byl ze začátku potížista – Zheng Shu Shu. Z ženských postav se mi asi nejvíce líbila Lu Xuie Qi a Zhou Xiao Huan. Líbilo se mi zpracování kouzel a také soubojů, to Číňané umí.  Zklamal mě pouze konec druhé série. Zdá se mi, že je prostě nedotočený. V posledním díle se toho zase až tak moc nevysvětlilo a nedokončilo. Zlo nebylo potrestáno….. Mám dojem, že asi měl ještě pokračovat. Viděla bych to na další díly, ale nejsou. Vcelku mohu říci, že jsem spokojená, nemám nějaké velké výtky a seriál si rozhodně znovu někdy zase pustím.

Také by mě zajímalo, zda byste měli zájem o titulky k 3 sérii, která se již prý natáčí. Jenže. Prý tam nemají být vůbec hlavní postavy 1  a 2 série a ani ti herci. Podle ukázky na youtube, která tam k 3 sérii je, myslím, že opět zabrousí do současnosti nebo budoucnosti. Nevím, zda se mi takové pokračování bude líbit a zda budu mít vůbec, pokud to bude možné, tuto 3 serii překládat. Napište mi své názory.

A máme tu 17. předposlední díl Legendy z Chusenu. Opět se nám liší verze z youtube a z ulozto. Udělala jsem obě verze titulků a záleží na vás, kterou verzi si vyberete. Podle mne je kvalitnější obrazem verze z Youtube, jen tam chybí opět na začátku dílu písnička. Na ulozto je díl celý i s písničkou, ale zase se mi zdá horší kvality a co je asi nepříjemné, jsou v něm umístěné žlutě zbarvené titulky anglické, které dost ruší obraz. Je tedy na vás, který díl použijete. Pokud by něco dělalo problémy, napište mi. Nyní je dost práce okolo přípravy vánoc, ale budu se snažit poslední závěrečný díl dopřekládat do neděle.

Představuji vám dvě hlavní postavy ze seriálu Ashes of Love. 

Současně jsou nahrány titulky k 1. a 2. dílu tohoto seriálu.

Rozhodla jsem se jako další seriál překládat nejdříve tento.

Tak konečně, po nemoci, jsem dokončila dva díly titulků – jeden 15. k The legend of Chusen a druhý 18. díl k Magic Star. Doufám, že se budou líbit.

Blížíme se pomalu ke konci druhé serie Ledendy z Chusenu. Přemýšlela jsem, co po ukončení těchto titulků dál. Samozřejmě, že budu pokračovat v překládání a dokončení Magic Star.  Ale jelikož člověk nevydrží stále u stejné práce a chce rozptýlení i jiné, překládám tedy další seriál – který je také dlouhý má 63. dílů a je to Ashes of love, také mám připravenu Ice fantasy destiny Journey a The myth. Nemohu se tedy rozhodnout, co raději přednostně překládat. Všechny tyto seriály se mi velice líbí a snad se budou líbit i vám. Možná, že tady ukáži od každého seriálu první díl a vy sami se budete moci rozhodnout, co spíš překládat. Také připravuji opravené titulky Ice fantasy ( ty jsem překládala jako úplně první a nacházím v nich nyní občas nějaké nové chyby, které jsem dřív přehlédla).  Celou dávku opravených titulků  dám do jednoho souboru na dropbox, o tom vás pak budu informovat, až to bude hotové. 

Pokud máte nějaké přání tak mi napište.

Konečně mám pro vás další titulky. Moc se omlouvám, ale bylo velmi hodně problémů

a když byla chvilka volného času , tak nebyla chuť překládat. Ale zvládla jsem alespoň dva díly Legendy z Chusenu.

Tak přeji pěknou podívanou u dobrodružství Fana a ostatních.

Chvíli jsem si hrála s Adobe photoshopem a vytvořila tapetu s Zhang Xiao Fanem / Gui Lim. Formát 1920×1080

Dnes jsem dokončila hned dva díly titulků k Legendě z Chusenu. Přeji zábavu u těchto dílů.

Konečně jsem dopřekládala 17. díl Magic Star.  Přeji pěknou podívanou.

Budu ráda za případné komentáře, pokud najdete nějaká chyby a nepřesnosti.

Váš názor na titulky mne zajímá.

A jedeme z kopce. Dnes jsou tu pro vás titulky k 10. dílu Legendy z Chusenu. přeji pěknou podívanou.

Tak jsme v polovině seriálu Legendy z Chusenu. Mám tu pro vás 9. díl titulků.

Dnes jsem nedělala obrázek k dílu, ale vytvořila přehled postav. Jsou to postavy jak z první tak druhé série.

Pokud byste tam našli nějakou chybku, napište mi. Bylo to celkem složité sestavit.

A je tu nový díl. Titulky k 16 dílu Magic Star – Kouzelná hvězda

Mám tu pro vás titulky k 8. dílu Legendy z Chusenu. Přeji pěknou podívanou.

Budu ráda za každé upozornění na případné chyby.

Stále se ještě učím.

Dnes (19.9.2018) mám pro vás po delší odmlce titulky ke 14 dílu Magic Star.

Nebyl prostě čas na překládání, bylo hodně starostí .

Ale je tu a dám se ihned do překládání dalšího dílu. Také za chvíli bude další díl z druhé série Chusenu.

Tak přeji pěknou podívanou.

 

A mám tu titulky pro další – 4. díl Legendy z Chusenu. Na youtube jsem nenašla zkrácenou verzi.

Takže obě verze titulků jsou s úvodní písničkou. Kdyby to dělalo někomu problém (měl jinou verzi, tak mi napište) Přeji pěknou podívanou.

 

Po velmi dlouhé době, kdy jsem přednostně překládala Legendu z Chusenu, se vracím k překládání Magic Star. Dnes přináším titulky ke 12 dílu. Přeji zábavnou podívanou.

Jak jsem slíbila mám tu pro vás titulky k prvnímu dílu druhé série Legendy z Chusenu. Omlouvám se, že jsem našla  vhodnou verzi jen zatím bez začáteční a konečné písně. Ale je tam všech 18 dílů. Tak doufám, že to zase až tak vadit nebude. Oproti první sérii mám i v překladu (zatím u prvního dílu) několik změn. Snažím se to dát dohromady, ale jelikož neumím čínsky nemohla jsem si již u první série přeložit některá jména, protože tam byli použity přeložená anglická. Takže například u Krále duchů jsem se dozvěděla, že se jmenuje Gui Wang Zon, Divoký pes se jmenuje čínsky Ye Gou. Takže to postupně nějak sjednotím. Tak přeji pěknou podívanou u dalších osudů Zhang Xiao Fana a jeho přátel.

Zprovoznila jsem opět s pomocí kamaráda komentáře bez registrace a přidala na web pokec.

Takže doufám, že budete spokojeni a můžeme si popovídat nebo můžete psát své připomínky.

Tak a je tu vyvrcholení The legend of Chusen. Přináším vám poslední – závěrečný díl titulků.

Ale vy,  kterým se seriál zalíbil a fandíte mladým bojovníkům ze sekty Qing Yun a hlavně hlavnímu hrdinovi Zhang Xiao Fan, nezoufejte.

Budu ihned pokračovat s dalšími 18. díly druhé série. Musíme se přece dovědět, jak to vše dopadne.

Doufám, že jste byli s titulky k této sérii spokojeni a budete i nadále příznivci krásných seriálů.

Přehledy přeložených a rozpracovaných seriálů.

Přidala jsem galerii záběrů ze hry Final fantasy XV.