Legenda z Chusenu II.

Anglický název : The legend of Chusen II (Noble Aspirations II)

Čínský název: Qing Yun Zhi II

Čínský název ve znacích: 青云志Ⅱ

Země: China
Typ: Drama
Epizody: 18
Rok: 2016
Vyrobila: Hunan TV
Čas dílu: 45 min.
Žánr: Akce, Historie, Romance, Drama, Fantasy

Obsah

Poté, co Bi Yao obětovala svůj život, aby zachránila Zhang Xiaof Fan (Li Yi Feng ), upadá do nekonečného spánku. Zničený a pomstychtivý Xiao Fan se rozhone věnovat svůj život její záchraně. Přidává se k sektě Krále duchů a stává se pravým mužem Krále duchů – Gui Li, známým také jako „pán krve“.  Jde se svými kamarády Lin Jing Yu (Cheng Yi ), Zheng Shu Shu (Qin Jun Jie ) a Lu Xue Qi (Yang Zi ) a také s bývalým nepřítelem Qin Wu Yan (Mao Zi Jun) pokusit se oživit Bi Yao.

Hlavní role
Li Yi Feng – Zhang Xiao Fan/Gui Li
Cheng Yi – Lin jing Yu
Qiu Jun jie – Zeng Shu Shu
Zhao Zanilla – Bi Yao
Yang Zi – Lu Xue Qi
Mao Zi Jun – Qin Wu Yan

 

Titulky Cz na SUBSCENE  1.-18. díl

 

 

 

Galerie postav 

 

 

 

 

 

9 thoughts to “Legenda z Chusenu II.”

  1. Ahoj. Jsem ti vděčná za další řadu, vážně mnohokrát ti děkuji 🙂
    Můžeš mi vysvětlit jak stahovat titulky?
    To se vážně budu muset zaregistrovat a přihlašovat se při každém stažení titulků??

  2. Zdravím. Registraci na stránkách jsem již zrušila. Bylo to jen kvůli spamu co mi chodil, než se vyřešil. myslím, že titulky z ulozto jdou stáhnout normálně, a z dropboxu by měli jít stáhnout také normálně. Pokud by to nešlo tak mi napiš, podívám se na to.

  3. Jaká verze je na ulozto, můžeš mi poslat odkaz, které máš. Já mám verzi z youtube. je možné že tam je jiná delší i třeba s písničkami. Podívám se na to a když tak udělám i verzi na ty z ulozto.

  4. Ahojky. Sama za seba hovorím áno, uvítala by som preklad aj 3 série. Ale ak ťa to nemá baviť a robila by si to so sebazaprením, tak to nemá cenu. Nič sa nestane ak ten preklad nebude.

  5. K druhému dílu jsem nedělala druhé titulky protože jsem nenašla dlouhou verzi s úvodní písničkou. Ta mi na ulozto chyběla. Takže mám verzi jen tu bez úvodní písničky. Pokud bys měla jinou verzi, tak mi napiš odkud jsi ji přesně stáhla, a já ti je upravím na tvou verzi. Jinak mi druhý díl druhé série dělaný na stažený z youtube šel i na zkrácenou verzi z ulozto.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *