Ice Fantasy Destiny

 

Pokračování příběhu seriálu Ice fantasy. 

V prvním díle se seznamujeme s jednou z hlavních postav Feng Suo ( který je reinkarnací Ka Sua, který zemřel před 2000 lety).

Děj se odehrává v roce 2020 a budeme se vracet i do minulých životů. Setkáme se tu s hlavními představiteli první serie .

Kromě Ka Suo (Feng Suo) potkáme jeho bratra Ying Kong Shi (Ma Tian Ci), Li Luo ( Luo Luo), Xiang Jiu , Yan Da ( Yan Zhu) a další. Feng Suo se nedopatřením dostává do minulosti a rozvíjí se znovu boj Ledového a Ohnivého kmene.

 

Hrají:

William Feng  –  Feng Suo (Ka Suo)

Ma Tian Yu  –   Ma Tian Ci ( Ying Kong Shi)

Zhang Alina   –  Yan Zhu (Yan Da)
Zhang Kitty   – Luo Luo

Victoria Song  –  Li Luo

Xu Ke  –  Xing Jiu

Mehmet Madina –  Ming Na

Postavy

 

Seriál se dá stáhnout z několika adres, ale všude jsem našla jen tuto verzi. Takže jsem použila černé pozadí, aby se dali titulky přes ty čínské a anglické vůbec číst. Snad to bude dobré. Jinak pokud byste narazili na verzi bez anglických titulků, dejte vědět. Seriál se překládá dost špatně, bude mi dlouho trvat udělat další díl, protože dělám komplet celí titulky sama. 

!! OPRAVA !!

Ještě jedna oprava. Zjistila jsem, že na youtube jsou některé díly s chybou zvuku. zatím jsme našla další bez této chyby. Můžete je najít  zde: https://chauthanh.info

!! OPRAVA !!

Pokud jste si už stahovali film, našla jsem konečně na youtube díly bez anglických titulků, takže se to bude lépe číst a já nemusím velmi pracně přidělávat k titulkům pozadí, aby se to alespoň lépe četlo. ( je to verze s nápisem souborů : 《幻城凡世 Ice Fantasy Destiny》EP03——主演:冯绍峰,张雨绮,马天宇).  Všechny díly jsou přeložené a načasované na tuto verzi. Dobře se čte. Nemusí být černé pozadí a v obraze tak titulky moc nevadí.

 

Titulky

ulozto

1.díl,      2.díl,      3.díl,     4.díl,     5.díl,     6.díl,     7.díl,     8.díl,     

9.díl,     10.díl,   11.díl,    12.díl,    13.díl,    14.díl,    15.díl,    16.díl  end

dropbox

1.díl,      2.díl,     3.díl,      4.díl,      5.díl,      6.díl,     7.díl,     8.díl,     

9.díl,     10.díl,   11.díl,    12.díl,    13.díl,    14.díl,    15.díl,    16.díl end