Husky and His White Cat Shizun

Jednoho dne jsem dostala mail s nabídkou, společně přeložit a dát světu novelu Husky and His White Cat Shizun a tak jsme souhlasila. Dám této novele prostor na svém webu s tím, že celý překlad bude dělat překladatelka Eri a já jí budu dělat korektorku a grafické ztvárnění a poskytnu prostor. Doufám, že se vám tato novela bude líbit, tak jako Eri a mě.

Protože to není má práce, ale hlavně její, ráda bych vám ji představila. 

Krátce se představí sama.

Překladatelka je stará fujoshi. Myslím, že už jsem dosáhla takového věku, kdy není slušné ptát se na to kolik mi je. Takže se neptejte. Chodím do práce a ve volném čase čtu mangu, hlavně žánrů shounen ai a yaoi, což asi nebude po té první větě žádné překvapení. Mezi moje oblíbené kousky patří například Banana Fish, Ten Count, nebo Twittering Birds Never Fly a skoro všechno od skupiny CLAMP. Říkám si Eri, což je japonské ženské jméno, na které jsem narazila v manze Sleeping Moon. Asi před dvěma lety jsem narazila na nesmírně populární čínskou mangu (nebo manhuu) Grandmaster of Demonic Cultivation a ke svému překvapení jsem zjistila, že má literární předlohu, podle které byl natočený seriál. Seriál jsem zkoukla, novelu jsem přečetla a propadla jsem tomu. Potom jsem zjistila, že existují i jiné novely a seriály stejného žánru a čínské provenience a že se mi to ohromně líbí i když jsem svým původním zaměřením japanofilka. The Husky and His White Cat Shizun je mým prvním pokusem v tomto oboru. Doufám, že se to bude alespoň trochu líbit a že mě laskaví čtenáři nepošlou hned do háje. Nebo na méně příjemná místa.

A nyní tedy o novele – Husky and His White Cat Shizun

Napsal: 肉包不吃肉Meatbun Doesn’t Eat Meat

Téma: YaoiAdventureMatureAdultXianxiaActionTragedyHistoricalRomanceDrama

Podle novely bylo také vyrobeno manga a anime. Mangu se mi zatím na netu nepodařilo najít a anime také, jen malý úryvek na YT

Podle novely se také natáčí drama Immortality 

Takže tolik představení a tady je novela

 

Husky and His White Cat Shizun

 

  1. kapitola – Jeho výsost umírá –  zde 

  2. kapitola – Jeho Výsost žije – zde 

  3. kapitola – Starší bratr Jeho Výsosti  – zde 

  4. kapitola – Bratranec Jeho Výsosti – zde 

  5. kapitola – Jeho Výsost nekrade     zde nové
  6. kapitola
  7. kapitola
  8. kapitola
  9. kapitola
  10. kapitola