Hiro Sawada

Životní příběhy Hira Sawady

Akira Sawada

Tak to je on – Hiro Sawada.

Hiro je to vysoký, štíhlý muž až dost hubený. Přesto s vypracovanými svaly od cvičení.

Stáhnout si jej můžete z mého profilu na Originu AkaiCz

Bydlí ve Lázeňské oáze v Moderním menším domku. Zařídil si jej pohodlně. Pro život samostatného muže je úplně vyhovující.  (Domek je k dispozici na mém profilu AkaiCz na Originu.)

Má charisma a šarm na vysoké úrovni, skoro stále se směje, je veselý a srší vtipy a různými historkami a celé hodiny dokáže bavit své okolí. Dokáže si v minutě naklonit cizí lidi a proto má velice mnoho přátel. Skoro stále je u něj doma někdo na návštěvě. Není lakomý, rád všechny pohostí, ať dobrým jídlem, které umí gurmánsky připravit, nebo dobrými drinky.

Jeho dalšími koníčky jsou rybaření, četba knih, sport, hraní her a šachy. Také je schopný doma všechno opravit a vylepšit. Postavil si raketu a plně ji vylepšil. A nyní už dost vychvalování. Jdeme se mrknout na fotografie. To nás asi zajímá nejvíce.

Bydlím v malém moderním domku v lázeňské ulici Toto je můj pokoj, pracovna, jídelna  a kuchyň zároveň je tam útulno v kuchyni se dobře vaří, a to dělám rád Moje ložnice U krbu je prima V Městské knihovně se nejen dobře čte, ale i seznamuje a randí. O barech už ani nemluvě. Tam se musí člověk bavit natož pak simík Jsem to ale krasavec. Musím se pochválit sám, když to nikdo doma neudělá. A tenhle vtip znáš ?........ Kde ses naučil ty taneční variace ?..... Ty jo, to je lahoda, ty umíš takové drinky, budu chodit na návštěvu častěji.--- Hoši, to jsem pekl jenom pro vás, važte si toho, vy holomci Jak to sežerete další nebudou, hahaha. To je má jedna z nejoblíbenějších činností. Tedy alespoň myslím ….. A ještě přípitek k povýšení ne? Ten pokrok, i simíka otravujou mobilama v přírodě a při sportu. Co budu dělat? Nudím se…. Dobrá kniha, dobré řešení… Oheň v krbu praská, venku je tma a doma na pohovce útulno. O čem jsem to vlastně četl? Jé zase jsem vyhrál, hahaha. Tak a ted posílit tělo a snad i duši. Tak a ted posílit tělo a snad i duši. Co to ? Co to vidím? Tedy nevidím… Já ty návštěvy asi budu už vyhazovat před barák. Modrá smrt. No ještě, že to umím opravit. Paráda !! A je to. Chytat ryby je tak uklidňující a povznášející. Sakra ale neberou ! Ne že bych zrovna něco chytil. Tak to bylo o mě. A teď se trošku zmíním i o své práci. Když jsem se přistěhoval do tohoto města hledal jsem práci. A nakonec ji našel. V oboru kosmonautika. Nyní jsem jen pomocným technikem. Musím pravidelně do práce, a dodržovat vše abych postoupil dál. Dalo to dřinu ale konečně jsem na nejvyšším postu a stal jsem se vesmírným rangerem. Současně se věnuji výzkumu vesmíru. Po večerech po práci jsem si postavil úplně sám raketu. A celou ji důkladně vylepšil. Tak sayaonara. Snad se vrátím zpět. Z jedné výzkumné mise vesmíru  jsem se vrátil takhle  po kouskách A to jsem si přivezl z jedné z výprav. Asi už půjdu spát. Tak dobrou noc. a pokračování příště...... aáááá jquery flash lightboxby VisualLightBox.com v6.0

Vy chcete probrat určitě i můj milostný život. No co už, to asi zajímá každého, nejen simíka.

Tak tady je:

Moje první přítelkyně. Jména nebudu oznamovat :) Moje druhá přítelkyně Když ty dlouhé večery není dobře být samotnému. Moje třetí přítelkyně No a o líbání ani nebudu mluvit. To je přece samozřejmé, že věe dělám na sto procent. Moje čtvrtá přítelkyně. Moje pátá přítelkyně. Taky chtěla namasírovat. A já jsem přece dobrák. Moje šestá přítelkyně. AAA ouha, problém je, když přijdou na návštěvu obě. Moje sedmá přítelkyně. Myslíte, že by už to mohlo stačit? Tak jo končím s přítelkyněmi. No měl bych asi na sebe prozradit taky ještě jednu věc. Nejenže mám přítelkyně. Ale ty mají i děti. A ouha i moje. Ale co alespoň je doma veselo.
Hlavně že je nemám na krku celý den.
Moje nejstarší dcery s maminkou. 
Pak se mi narodila další
Chodí ke mě  popovídat a na dobrou baštu, kterou uvařím Je to hrůza, když všechny naráz spustí tu svou vyřídilku. Konečně se mi narodil první syn. A hned na to další. Ty krevety jsem sám lovil :) A daly mě tolik práce. S kluky je zábava Tak vidíš a to jsem všechno zažil v kosmu….. Nejmladší syn. Rád se mazlí s tátou. Pár fotek z večírku. Byla to fuška – všechny mámy a s nimi jejich děti, tedy i mé děti. Bylo to báječné Bylo to i hlučné To by simík neřekl, jak jej jeden večírek utahá, a to ještě budu muset uklízet….. A bylo toho dost Tak o mých milenkách a dětech toho snad už stačilo - dost končím snad bude i pokračování jquery flash lightboxby VisualLightBox.com v6.0

Tak a tady je přehled mých vztahů

rodokmen

Tak se Hiro přestěhoval do nového bydliště. Musel si pořídit nový dům, protože ten stávající byl již absolutně nevyhovující. Těch krámů co si navozil z vesmíru, cest, co nasbíral po pangejtech a jiných částech města. Již jim bylo se synem v jeho rodném domě úzko.

Přestěhoval se do krásného moderního domu.

TS4_Hiro Sawada_AkaiCz©2014_066

TS4_Hiro Sawada_AkaiCz©2014_067 TS4_Hiro Sawada_AkaiCz©2014_068

TS4_Hiro Sawada_AkaiCz©2014_069 TS4_Hiro Sawada_AkaiCz©2014_070

TS4_Hiro Sawada_AkaiCz©2014_071 TS4_Hiro Sawada_AkaiCz©2014_072

TS4_Hiro Sawada_AkaiCz©2014_073 TS4_Hiro Sawada_AkaiCz©2014_074

TS4_Hiro Sawada_AkaiCz©2014_075

V domě je velká hala , obývací pokoj, kuchyň, dvě ložnice, dvě koupelny a wc, na zahradě bazén a velká předzahrádka.

A protože se přestěhoval tak udělal velikou uvítací party, pozval na ni všechny své děti, které bydlí u svým maminek a také některé přítelkyně.

TS4_Hiro Sawada_AkaiCz©2014_076 TS4_Hiro Sawada_AkaiCz©2014_077

TS4_Hiro Sawada_AkaiCz©2014_078 TS4_Hiro Sawada_AkaiCz©2014_079

TS4_Hiro Sawada_AkaiCz©2014_080 TS4_Hiro Sawada_AkaiCz©2014_081

TS4_Hiro Sawada_AkaiCz©2014_082 TS4_Hiro Sawada_AkaiCz©2014_083

Navařilo se hodně jídla, namíchalo hodně pití, celý dům ožil a rozezvučel se písněmi, švitořením dětí ( až z toho bolela hlava ) …. Také bazén se využil. Setkání to bylo náročné ale krásné a vše dopadlo na výbornou – zlatou. Jen to uklízení po večírku to byla velká fuška.

TS4_Hiro Sawada_AkaiCz©2014_086

Nakonec syn usnul únavou a dojmy ze setkání se sourozenci a Hiro se mohl věnovat svému novému objevu – nové lásce. Vždyť je dnes Valentýna, tak se to musí oslavit milováním.

TS4_Hiro Sawada_AkaiCz©2014_084

TS4_Hiro Sawada_AkaiCz©2014_085

Závěr dne dovršil četbou krásné knihy. Zítra jej čeká opět těžký den. Rozhodl se, že vyrazí na dovolenou se svými syny.

TS4_Hiro Sawada_AkaiCz©2014_087 TS4_Hiro Sawada_AkaiCz©2014_088 TS4_Hiro Sawada_AkaiCz©2014_089 TS4_Hiro Sawada_AkaiCz©2014_090

Dopoledne hráli podkovu, odpoledne vyrazili na výlet a na ryby a večer z nich udělal Hiro bezvadnou baštu pro všechny. Když seč setmělo sesedli se u táboráku a skvěle bavili.

TS4_Hiro Sawada_AkaiCz©2014_091

Tak to by bylo z tohoto valentinského víkendu vše. Dovolená ještě pokračuje, takže další zprávy za týden.

Další pokračování zde.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *